kunnen de snoeren van een electrolyse apparaat worden verlengd?
Momenteel zijn er 0 gebruikers en 1 gast die dit onderwerp bezoeken.
-
-
eddy
Onderwerpen: 3
Reacties: 0
Bedankt: 0 tijden
Hallo,
Vorig jaar hebben wij een zwembad gebouwd met zoutelectrolyse. Davey EcoSalt Zoutelectrolyse met redox sensor zorgt voor een goede zuivering van ons zwembadwater. Alleen willen we de technische ruimte wat anders inrichten en daarvoor moeten de snoeren van de redox sensor, de stromingssensor en de zoutcel worden verlengd. Heeft iemand hier ervaring mee? Wat kan wel wat kan niet.
Uiteraard rekeninghoudend met alle veiligheidsvoorschriften.
Alvast bedankt voor jullie reacties!
-
Ik denk niet dat dit gaat lukken, tenzij je echt verlengsnoeren kan vervangen. De sensoren hebben afgeschermde kabels en die kan je niet onderbreken of inkorten. Dan gaan ze storingen vertonen. Maar check het bij de leverancier. Hierom zijn de meeste kabels wel 10 meter van origine.
DHZ zwembaden expert en eigenaar/adviseur bij Bouwzelfjezwembad.nl. Founder van dit forum en al 25 jaar leverancier van zwembaden en aanverwante producten.
- Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.