- Dit onderwerp bevat 4 reacties, 3 deelnemers, en is laatst geüpdatet op 1 maand, 1 week geleden door
Sylvester.
-
AuteurBerichten
-
-
16 mei 2022 om 10:47 #36912
Ik zie heel wat verschillende prijzen voor HDPE kuipen. Ik spreek over 10mm HDPE kuip.
Zijn er verschillen in qualiteit van HDPE? Of gaat dit bijvoorbeeld over de skimmers/injectors/verstevigingen/… die grote prijsverschillen kunnen verklaren?
Zo kan ik een hdpe kuip kopen voor 10500 euro en 17000 euro voor dezelfde afmetingen, met trap, met rolluikbak.
Alvast bedankt.
-
16 mei 2022 om 19:57 #36942
Het beste dat je kan doen is vragen naar referenties en dan eens bij die klanten gaan zien. Prijsverschil kan er zijn, maar dat zit hem in de toeters en bellen. Trap, manier van constructie, materiaal, rolluik, inbouwdelen, enz…
-
16 mei 2022 om 19:57 #36943
Volgens mij is Hdpe een vast materiaal. Het wordt als zeer duurzaam omschreven en ik denk niet dat je sec in het materiaal veel problemen hoeft te verwachten.
Wat je wel ziet is een groot verschil in stevigheid en afwerking. Hoe secuur is men op de naden en hoe stevig zijn de ondersteunende elementen.
De prijs zegt mij zeker niet alles…
DHZ zwembaden expert en eigenaar/adviseur bij Bouwzelfjezwembad.nl. Founder van dit forum en al 25 jaar leverancier van zwembaden en aanverwante producten.
-
16 mei 2022 om 20:59 #36959
De ondersteunende elementen… gaat dat bijvoorbeeld helpen dat het bad niet torst of inkalft als het in de grond zit?
Ik las in een ander topic dat bij transport sommige kuipen er niet echt stevig uit zien. Kan dat al bij het plaatsen problemen geven dat bijvoorbeeld er al vervorming is door transport?
Ik kan(/wil) bij de fabrikant gaan kijken. Maar het is toch geen kleine afstand.
-
-
16 mei 2022 om 21:52 #36963
Die baden torsen en hangen allemaal. Daar kan je niets aan doen.
Het plaatsen is heel belangrijk, dat moet correct en recht gebeuren. Dat begint bij een heel vlakke vloer, met daarop nog eens XPS platen.
Daarna de juiste techniek gebruiken om het recht te houden tijdens het vullen en aanvullen. De betere baden hebben extra stevige verticale en horizontale ondersteuningen tegen de zijkanten. Die helpen wel bij het correct recht zetten.
Wat je met ‘inkalven’ bedoelt weet ik niet.
-
-
AuteurBerichten
- Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.