Randstenen plaatsen staalwand zwembad
Momenteel zijn er 0 gebruikers en 1 gast die dit onderwerp bezoeken.
-
-
Wij hebben het bad (300×120) eind van de zomer ingebouwd. Daarna hebben ze de tuin afgewerkt en bestrating gelegd. Echter moeten we nog de randstenen (bij voorkeur: laten) plaatsen.
we hebben deze al gekocht enkel willen we dit professioneel en goed laten doen. Zodat het in 1 x goed is ivm de ronding van het bad en dat er dus ook wat gezaagd en aansluitend geplaatst moet worden. Tevens moet er een gat komen op de plaats van de skimmer.
Ik heb al een paar plaatsen geprobeerd maar lijkt moeilijk hier iemand voor te vinden. Wellicht dat iemand hier iets weet? Of wellicht dat iemand hier dat zou kunnen en willen doen?
In Noord-Brabant, omgeving Eindhoven.
alvast bedankt!
-
Hoewel ik zelf uit Eindhoven kom zou ik niet een bedrijf weten die enkel de arbeid wil leveren. Wellicht in combinatie met levering van de randtegels, maar dan nog is het een uitdaging.
Heb je al gevraagd aan een klusbedrijf of stratenmaker? Met name de laatste zou hier toch een goede aanbieding voor moeten kunnen maken?
DHZ zwembaden expert en eigenaar/adviseur bij Bouwzelfjezwembad.nl. Founder van dit forum en al 25 jaar leverancier van zwembaden en aanverwante producten.
- Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.