Sugar Valley Oxilife met vrije chloor meting
Momenteel zijn er 0 gebruikers en 1 gast die dit onderwerp bezoeken.
-
-
Ik heb nu al een tijdje een Sugar Valley Oxilife met een Vrije Chloor meter om de zoutelectrolyse aan te sturen. Alleen heb ik dat er telkens lucht in de meetkamer komt… 🙁
Verder nergens geen lucht te bekennen, ook geen lekkage of andere oorzaken die erop kunnen wijzen dat er lucht in het systeem is gekomen. En daardoor wijk de meting elke dag weer af….
Zijn er gebruikers die ook dit systeem hebben? En of een idee hebben waar ik de oorzaak moet zoeken?
-
Sylvester
Onderwerpen: 12
Reacties: 1059
Bedankt: 0 tijden
Als de ganse installatie niet gekend is is het natuurlijk moeilijk. De lucht kan elders in het systeem aangezogen worden door een kleine lek en zich alzo verder transporteren naar de meetkamer die meestal met kleine darmpjes ergens op die aanzuiging is aangesloten.
-
We gaan dus nog maar eens alles nalopen…..
Mocht er iemand ervaring hebben met de Sugar Valley Chloor meter hoor ik het graag, of de waardes überhaupt wel constant zijn.
-
Sylvester
Onderwerpen: 12
Reacties: 1059
Bedankt: 0 tijden
Ja dat zijn niet de gemakkelijkste fouten
- Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.